nowoczesne projekty i realizacje lubimy wyzwania

Nowoczesność i tradycja
- zaawansowane
technologicznie projekty,
za którymi stoją lata
doświadczeń

Mosty Łódź SA to firma o długoletniej tradycji. Jesteśmy spółką prawa handlowego o kapitale w całości polskim, a wszyscy nasi akcjonariusze to byli i aktualni pracownicy. W obecnej formie działamy na rynku od 1992 roku, nieprzerwanie ciesząc się dobrą opinia, tak swoich klientów, kontrahentów jak i pracowników.

Jak każde przedsiębiorstwo, dążymy do wypracowania zysku – tak, abyśmy mogli bezpiecznie funkcjonować w przyszłości i zapewnić zysk swoim udziałowcom oraz zatrudnienie pracownikom. Wierzymy jednak, że istotne jest nie tylko osiąganie celów, ale też sposób w jaki się do nich dąży. Jesteśmy przekonani, że są wartości, które niezależnie od czasów powinny determinować wszelką działalność gospodarczą.

Naszym zdaniem, te wartości to:
  • uczciwość, rzetelność i solidność, bezpieczeństwo,
  • przestrzeganie zasad prawa, przestrzeganie norm społecznych, przestrzeganie norm środowiskowych.

Hołdując tym wartościom przygotowaliśmy Księgę Etyki Biznesu. Opisane tam zasady wypływają z obowiązujących przepisów oraz przyjętych przez nas norm. Przesądzają tym samym o sposobie funkcjonowania Spółki. Mają również decydujące znaczenie w budowaniu relacji wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.

Nowości i wydarzenia

Czytaj wszystkie